www.bialystok.jard.plBIALYSTOK.JARD.PL


Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:
GALERIE ZDJĘĆ
Wiadomości regionalne


15:25:26 21-11-2017r.


BIAŁYSTOK : Konkurs na działania kulturalne w 2018 roku


Rozpoczęła się kolejna, coroczna edycja konkursu ofert na działania w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Na ten cel przeznaczono 1 mln 650 tys. zł. Zgłoszenia można składać do 20 grudnia.


W otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego mogą wziąć udział podmioty, które zgłoszą działania wspierające i promujące ofertę kulturalną w naszym mieście. Wśród tych działań mogą być m.in. koncerty i festiwale, wydarzenia plenerowe, wystawy, publikacje i wydawnictwa. Proponowane przedsięwzięcia muszą zostać zrealizowane w 2018 roku, między 2 stycznia a 31 grudnia. O przyznanie dotacji mogą ubiegać się m.in. organizacje pozarządowe, stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego czy spółdzielnie socjalne. Jeden oferent może złożyć maksymalnie dwie oferty.

– Przeprowadzając konkurs na organizację wydarzeń kulturalnych i działania na rzecz ochrony dóbr kultury chcemy wesprzeć tych, którzy podejmują ciekawe i cenne dla naszego miasta inicjatywy kulturalne – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki. – Liczymy na to, że uda się nam pomóc w realizacji tych projektów, które szczególnie wzbogacają ofertę kulturalną Białegostoku, edukują i integrują mieszkańców naszego miasta.

Ofertę trzeba sporządzić i następnie złożyć przez platformę www.witkac.pl. Należy ją wydrukować, podpisać przez uprawnione osoby i złożyć w wersji papierowej w Departamencie Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego w Białymstoku, ul. Słonimska 8, pok. nr 205 do 20 grudnia, do godz. 15.00.

Więcej informacji o konkursie znajduje się w zakładce Kultura na www.bialystok.pl.

Agnieszka Błachowska/bialystok.pl


Inne najcześciej czytane...


Wiadomości regionalne


pokaż cały dział »

Najciekawsze


pokaż cały dział »

Wiadomości


pokaż cały dział »

Gospodarka


pokaż cały dział »

Motoryzacja


pokaż cały dział »

Rozrywka


pokaż cały dział »

Sport


pokaż cały dział »

Zdrowie


pokaż cały dział »

Turystyka


pokaż cały dział »

Kulinaria


pokaż cały dział »

Moda i uroda


pokaż cały dział »

Praca i szkolenia


pokaż cały dział »

Imprezy jard


pokaż cały dział »

Jaga


pokaż cały dział »

Konkursy


pokaż cały dział »

Tele jard


pokaż cały dział »

Jard 24


pokaż cały dział »


» Komunikacja miejska » PKP » PKS

» Napisz do nas

*

Copyright © 2014-2015 www.jard.pl

*stat4u

projekt ikon: icons8.comDo poprawnego wyświetlania strony masz za starą wersję przeglądarki internetowej!


Zainstaluj najnowszą wersję


Mozilla Firefox 3.6+ Google Chrome 7+ Opera 10.6+ Apple Safari 5.0.2+ Microsoft Internet Explorer 9+