www.bialystok.jard.plBIALYSTOK.JARD.PL


Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:
GALERIE ZDJĘĆ
Sport

Wiadomości regionalne


18:47:19 10-07-2017r.


BIAŁYSTOK: Trening lekkoatletów


Od 21 do 23 lipca na stadionie BOSiR w Zwierzyńcu odbędą się 93. Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce. W stolicy Podlasia gościć będziemy wszystkich najlepszych polskich lekkoatletów, którzy będą mieli jedną z ostatnich szans na uzyskanie minimum na sierpniowe Mistrzostwa Świata w Londynie.


(foto: www.bialystok.pl)

(foto: www.bialystok.pl)


Najważniejsze krajowe zawody lekkoatletyczne odbędą się już w tym miesiącu. Polscy lekkoatleci w Białymstoku będą mogli wywalczyć przepustki uprawniające do startu w 16. IAAF Mistrzostwach Świata, które zostaną zorganizowane w sierpniu 2017 r.

Wśród uczestników Mistrzostw Polski nie zabraknie zawodników białostockich klubów, na czele z brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w rzucie młotem Wojciechem Nowickim z Podlasia Białystok. Naszego zawodnika, który ostatnio po raz pierwszy w karierze przekroczył granicę 80 metrów, na jednym z treningów – na stadionie i na siłowni – odwiedził prezydent Tadeusz Truskolaski.

Białystok od lat aktywnie wspiera lekkoatletykę, czego efektem był między innymi wyjazd zawodników z naszego miasta na igrzyska do Rio de Janeiro – powiedział prezydent Tadeusz Truskolaski. Cieszę się, że tak ważne mistrzostwa odbędą się w naszym mieście i trzymam kciuki za sukcesy naszych sportowców - dodał.

Za organizację Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce w Białymstoku odpowiada Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Od strony merytorycznej organizację zawodów wspiera Podlaski Związek Lekkiej Atletyki.

(www.bialystok.pl)


Inne najcześciej czytane...


Wiadomości regionalne


pokaż cały dział »

Sport


pokaż cały dział »

Najciekawsze


pokaż cały dział »

Wiadomości


pokaż cały dział »

Gospodarka


pokaż cały dział »

Motoryzacja


pokaż cały dział »

Rozrywka


pokaż cały dział »

Zdrowie


pokaż cały dział »

Turystyka


pokaż cały dział »

Kulinaria


pokaż cały dział »

Moda i uroda


pokaż cały dział »

Praca i szkolenia


pokaż cały dział »

Imprezy jard


pokaż cały dział »

Jaga


pokaż cały dział »

Konkursy


pokaż cały dział »

Tele jard


pokaż cały dział »

Jard 24


pokaż cały dział »


» Komunikacja miejska » PKP » PKS

» Napisz do nas

*

Copyright © 2014-2015 www.jard.pl

*stat4u

projekt ikon: icons8.comDo poprawnego wyświetlania strony masz za starą wersję przeglądarki internetowej!


Zainstaluj najnowszą wersję


Mozilla Firefox 3.6+ Google Chrome 7+ Opera 10.6+ Apple Safari 5.0.2+ Microsoft Internet Explorer 9+