www.bialystok.jard.plBIALYSTOK.JARD.PL


Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:
GALERIE ZDJĘĆ
Wiadomości regionalne

Najciekawsze


19:16:27 18-10-2017r.


BIAŁYSTOK: Zatrzymali siedmiu nietrzeźwych kierujących


Mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wyeliminowali wczoraj z ruchu kolejnego „pirata drogowego”. Miejsce, w którym kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Nieodpowiedzialnego kierowcę policjanci zatrzymali do kontroli drogowej na ulicy Gen. Stanisława Maczka. 29–latka kierująca toyotą przed godziną 18.00 jechała z prędkością 128 km/h w obszarze zabudowanym. Za przekroczenie, na tym odcinku drogi, dopuszczalnej prędkości o 58 km/h mundurowi zatrzymali warszawiance prawo jazdy. 29-latka została również ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych, a także otrzymała 10 punktów karnych.


zdjęcie: podlaska.policja.gov.pl

zdjęcie: podlaska.policja.gov.pl


Białostoccy policjanci zatrzymali w ciągu ostatnich trzech dni 7 nietrzeźwych kierujących. Pierwszy z nich został zatrzymany do kontroli drogowej w minioną niedzielę. Dyżurny białostockiej komendy, przed godziną 15.00, otrzymał informację o jadącym ulicą Dojnowską oplu, którego kierowca może posiadać narkotyki. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Mundurowi już po chwili zauważyli i zatrzymali do kontroli drogowej opisywane auto. Od 28-letniego kierującego funkcjonariusze wyczuli woń alkoholu. Jak się okazało mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. W oplu, a dokładniej w jego schowku na drzwiach, mundurowi ujawnili dwa foliowe zawiniątka. W jednym z nich znajdował się biały proszek o wadze ponad 12 gramów, który  po zbadaniu narkotesterem okazał się amfetaminą, natomiast w drugim - blisko 5 gramów żółtych kryształków niewiadomego pochodzenia. 28-latkowi została pobrana krew do badania na zawartość narkotyków w organizmie. Kolejnego nietrzeźwego kierującego policjanci zatrzymali tego samego dnia, w nocy. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, po godzinie 22.30 otrzymał zgłoszenie o kierowcy hyundaia, który prawdopodobnie prowadzi pojazd będąc pod wpływem alkoholu. Według osoby zgłaszającej mężczyzna jechał ulicą Wasilkowską i co chwilę najeżdżał na krawężnik. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze z białostockiej patrolówki, którzy zatrzymali do kontroli drogowej 32-letniego kierującego. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko 1,9 promila alkoholu w organizmie. Z kolei zatrzymany wczoraj 29-letni mieszkaniec gminy Juchnowiec Kościelny okazał się niechlubnym rekordzistą, wśród zatrzymanych 7 nietrzeźwych kierujących. Dyżurny białostockiej komendy, po godzinie 18.00 otrzymał informację, że w Juchnowcu Dolnym prawdopodobnie pijany kierowca wjechał w płot jednej z posesji. Sierowani na miejsce zdarzenia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali kierującego fiatem, od którego czuć było silną woń alkoholu. Okazało się, że 29-latek miał blisko 3,7 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo, po sprawdzeniu jego danych w systemach policyjnych okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Nieodpowiedzialnym kierowcom zostały zatrzymane prawa jazdy. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

(podlaska.polcija.gov.pl)


Inne najcześciej czytane...


Wiadomości regionalne


pokaż cały dział »

Najciekawsze


pokaż cały dział »

Wiadomości


pokaż cały dział »

Gospodarka


pokaż cały dział »

Motoryzacja


pokaż cały dział »

Rozrywka


pokaż cały dział »

Sport


pokaż cały dział »

Zdrowie


pokaż cały dział »

Turystyka


pokaż cały dział »

Kulinaria


pokaż cały dział »

Moda i uroda


pokaż cały dział »

Praca i szkolenia


pokaż cały dział »

Imprezy jard


pokaż cały dział »

Jaga


pokaż cały dział »

Konkursy


pokaż cały dział »

Tele jard


pokaż cały dział »

Jard 24


pokaż cały dział »


» Komunikacja miejska » PKP » PKS

» Napisz do nas

*

Copyright © 2014-2015 www.jard.pl

*stat4u

projekt ikon: icons8.comDo poprawnego wyświetlania strony masz za starą wersję przeglądarki internetowej!


Zainstaluj najnowszą wersję


Mozilla Firefox 3.6+ Google Chrome 7+ Opera 10.6+ Apple Safari 5.0.2+ Microsoft Internet Explorer 9+