www.bialystok.jard.plBIALYSTOK.JARD.PL


Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:
GALERIE ZDJĘĆ
Sport


06:42:57 26-09-2017r.


Lotto Superliga: To będzie trudny, ale i ciekawy sezon


Wtorek - 26 września, godz. 18, hala w Drzonkowie. To tu sezon 2017/18 Lotto Superligi zainauguruje drużyna Dojlidy Wschodzący Białystok.


zdjęcie: uksdojlidy.pl

zdjęcie: uksdojlidy.pl


Naszym rywalem będzie Palmiarnia Zielona Góra i będzie to trudny początek rozgrywek.
– Cały sezon będzie ciężki, ale i bardzo ciekawy. Wszystkie drużyny wzmocniły się i Lotto Superliga jest piekielnie mocna. Każdy mecz będzie bitwą. A o tym, że rozgrywki zapowiadają się przy tym niezwykle ciekawie najlepiej świadczy to, że na inaugurację skazany na pożarcie beniaminek – Spójnia Warszawa, ograł 3:1 mistrza kraju – Bogorię Grodzisk Mazowiecki – mówi menadżer Dojlid Wschodzący Białystok Piotr Anchim.
W naszym klubie zmieniła się nie tylko nazwa, ale i skład. Odeszli Białorusin Aleksander Khanin i reprezentant Hongkongu Ho Kwan Kit. Pozyskaliśmy natomiast kilku zawodników. Dołączyli do nas Chińczycy Yongyin Li oraz Yu Zhou, ale w pierwszej części sezonu zaprezentuje się w barwach zespołu trenera Marcina Jarkowskego Hindus Ghosh Soumyajit.
– Tenisista z Indii jest już z nami od kilku dni. To bardzo widowiskowo grający zawodnik, a do tego bardzo wszechstronny. Dobrze czuje się zarówno w ataku, jak i w defensywie i mam nadzieję, że jego pozyskanie będzie strzałem w dziesiątkę - kontynuuje menadżer.
Obok Ghosha o sile Dojlid Wschodzący Białystok stanowić będą: kapitan zespołu Wang Zeng Yi, który niedawno został wybrany najbardziej wartościowym zawodnikiem (MVP) poprzedniego sezonu oraz Białorusin Paweł Platonow.
– Naszym celem jest przynajmniej powtórzenie zajętego w minionych rozgrywkach piątego miejsca, a po cichu myślimy o jego poprawieniu. Będzie to jednak piekielnie trudne, bo rywale są bardzo mocni – uważa Piotr Anchim.
Zaczynamy meczem z Palmiarnią, która w poprzednich rozgrywkach dwukrotnie ograliśmy.
– Tyle, że wtedy w ekipie rywali brakowało ich asa – Taku Takakiwy. Teraz Japończyk prawdopodobnie wystąpi. Uważam, że szanse obu drużyn są równe, a o wyniku zadecyduje ustawienie i dyspozycja dnia – dodaje menadżer naszego klubu.
 

(uksdojlidy.pl)


Inne najcześciej czytane...


Sport


pokaż cały dział »

Wiadomości regionalne


pokaż cały dział »

Najciekawsze


pokaż cały dział »

Wiadomości


pokaż cały dział »

Gospodarka


pokaż cały dział »

Motoryzacja


pokaż cały dział »

Rozrywka


pokaż cały dział »

Zdrowie


pokaż cały dział »

Turystyka


pokaż cały dział »

Kulinaria


pokaż cały dział »

Moda i uroda


pokaż cały dział »

Praca i szkolenia


pokaż cały dział »

Imprezy jard


pokaż cały dział »

Jaga


pokaż cały dział »

Konkursy


pokaż cały dział »

Tele jard


pokaż cały dział »

Jard 24


pokaż cały dział »


» Komunikacja miejska » PKP » PKS

» Napisz do nas

*

Copyright © 2014-2015 www.jard.pl

*stat4u

projekt ikon: icons8.comDo poprawnego wyświetlania strony masz za starą wersję przeglądarki internetowej!


Zainstaluj najnowszą wersję


Mozilla Firefox 3.6+ Google Chrome 7+ Opera 10.6+ Apple Safari 5.0.2+ Microsoft Internet Explorer 9+