www.bialystok.jard.plBIALYSTOK.JARD.PL


Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:
GALERIE ZDJĘĆ
Rozrywka

Wiadomości regionalne

Najciekawsze

Imprezy jard


07:27:41 10-07-2017r.


Niezliczone tłumy na XX urodzinach Radia JARD przed Kręgiem


Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Prawdziwe tłumy przewinęły się wczoraj (09.07), w ciągu dnia, przez plac przed białostockim Kręgiem, gdzie od godz. 10:00 świętowaliśmy 20-ste urodziny Radia JARD 89.2 FM / 95.5 FM.


(foto: kucz)

(foto: kucz)


Na scenie zaprezentowały się gwiazdy muzyki disco polo i dance z Podlasia i innych regionów krajów. Swoje największe autorskie przeboje i covery znanych hitów zaśpiewali m.in.: MIRAGE & YOKO, ADAM CHROLA, ZANOZA, ADONIS, NEXUS,  ZORKA, FORTI, BRACIA LEWKOWSCY, VIESNA, 3BIT i MARCIN KŁOSOWSKI - laureat ostatniej edycji programu "DISCO STAR". 

Kulminacyjnym momentem imprezy było zdmuchnięcie świeczek na torcie urodzinowym ufundowanym przez cukiernię ROMAN DMOWSKI. Dokonał tego założyciel i właściciel rozgłośni - Jarosław Dziemian w towarzystwie zaproszonych gości, obecnych na scenie. Życzenia złożyli m.in.: Stanisław Celmer - emerytowany od miesiąca, wieloletni Dyrektor Departamentu Monitoringu Biura Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w Warszawie, Michał Fijałkowski - Naczelnik Wydziału Kontroli Przekazów Handlowych i Audiowizualnych Usług na Żądanie w Departamencie Monitoringu Biura Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w Warszawie, Maciej Żywno - Wicemarszałek Województwa Podlaskiego, który reprezentował cały Zarząd Województwa, Małgorzata Bil-Jaruzelska - do niedawna dyrektor Bielskiego Domu Kultury w Bielsku Podlaskim, a obecnie zastępca dyrektora Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, Jarosław Jabłoński - redaktor naczelny Polska Presse Oddział w Białymstoku - wydawcy Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej oraz Jolanta Misiejuk - właścicielka najstarszej i najbardziej renomowanej w regionie Kwiaciarni IRYS w Białymstoku, współpracująca od lat z najpopularniejszą lokalną rozgłośnią radiową w regionie - Radiem JARD. 
Wczoraj, po raz pierwszy na żywo, Krzysztof Tatarczuk z zespołu Dobryje Grajki zaśpiewał piosenkę o Radiu JARD. Utwór powstał z jego własnej inicjatywy, w ramach prezentu z okazji 20-lecia stacji. Artysta napisał słowa, a następnie skomponował muzykę i nagrał nasz nowy radiowy hymn, który został niezwykle entuzjastycznie przyjęty przez słuchaczy rozgłośni. 

W czasie urodzinowej fety rozstrzygnięto także Plebiscyt na Największy Przebój 20-lecia Radia JARD. W rankingu tym zwyciężył utwór chorwackiego barda Darko Domijana, pt. "Żeno Moja". Na miejscu drugim uplasowała się piosenka króla disco polo - Zenka Martyniuka i zespołu AKCENT - "Życie to są chwile", a na trzecim "Czarownica" w wykonaniu ZORKI. 

Organizatorzy wydarzenia zapewnili ponadto jego uczestnikom możliwość spotkania i rozmowy z prezenterami rozgłośni, konkursy z nagrodami, dmuchane zjeżdżalnie, antyki i rękodzieło ludowe na stoiskach wystawców, podlaskie specjały kulinarne, na czele z mistrzowską babką i kiszką ziemniaczaną z JARD-u, które serwowano prosto z pieca, dania z grilla i wiele innych atrakcji towarzyszących. 

W czasie imprezy wręczono także nagrody wygrane przez słuchaczy w urodzinowych konkursach SMS-owych. Markowy laptop ufundowany przez właściciela Salonu Komputerowego KOMPUTRONIK w Bielsku Podlaskim trafił do pana Sebastiana Procha z Białegostoku, a GSP od zespołu ZANOZA z Inowrocławia, znanego m.in. z przeboju "Pies GPS", wywalczył swojemu psu pan Sławomir Wdzieńkoński z okolic Wysokiego Mazowieckiego. 

Imprezę poprowadził redaktor naczelny JARD Media - Wojciech Kuczyński. 

Wielkie świętowanie kontynuowano po godz. 16:00 na sali parkietowej Klubu Rozrywki Krąg, na zorganizowanym przez Radio JARD 89.2 FM / 95.5 FM wieczorku tanecznym nieco starszych lastolatków. 

Patronat medialny nad obchodami XX urodzin Radia JARD 89.2 FM / 95.5 FM sprawowały: Kurier Poranny i Gazeta Współczesna. Imprezę, na którą wstęp był całkowicie bezpłatny, nagłośniła firma FORTI Bartłomieja Zawadzkiego. 

Materiał poświęcony XX urodzinom stacji będzie można zobaczyć już dzisiaj o 17:30 w Wydarzeniach Telewizji JARD Białystok. (kucz) 


Inne najcześciej czytane...


Wiadomości regionalne


pokaż cały dział »

Najciekawsze


pokaż cały dział »

Rozrywka


pokaż cały dział »

Imprezy jard


pokaż cały dział »

Wiadomości


pokaż cały dział »

Gospodarka


pokaż cały dział »

Motoryzacja


pokaż cały dział »

Sport


pokaż cały dział »

Zdrowie


pokaż cały dział »

Turystyka


pokaż cały dział »

Kulinaria


pokaż cały dział »

Moda i uroda


pokaż cały dział »

Praca i szkolenia


pokaż cały dział »

Jaga


pokaż cały dział »

Konkursy


pokaż cały dział »

Tele jard


pokaż cały dział »

Jard 24


pokaż cały dział »


» Komunikacja miejska » PKP » PKS

» Napisz do nas

*

Copyright © 2014-2015 www.jard.pl

*stat4u

projekt ikon: icons8.comDo poprawnego wyświetlania strony masz za starą wersję przeglądarki internetowej!


Zainstaluj najnowszą wersję


Mozilla Firefox 3.6+ Google Chrome 7+ Opera 10.6+ Apple Safari 5.0.2+ Microsoft Internet Explorer 9+